Наукова періодика України Держава та регіони


Комова М. В. 
Дефініційні межі терміна "факт" / М. В. Комова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 28-34. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_7
Дефініція соціально-комунікаційного терміна "факт" моделюється шляхом встановлення його таксономічних відношень: місця поняття серед інших понять та семантичних (ієрархічних, причинно-наслідкових) зв'язків між ними, що існують завдяки логічній системності поняття. Факт розглянуто як комплексний, системний феномен, який реалізується у просторі й часі та виявляється в тріаді взаємопов'язаних і взаємозумовлених ознак, що мають гносеологічний, діалектичний, соціально-комунікаційний аспекти.
  Повний текст PDF - 228.993 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Комова М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Комова М. В. Дефініційні межі терміна "факт" / М. В. Комова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 28-34. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_7.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського