Наукова періодика України Держава та регіони


Данча Л. І. 
Свобода та відповідальність масмедіа як чинники функціонування соціально-комунікаційних систем / Л. І. Данча // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 16-22. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_5
Розкрито диференційне та інтеграційне значення свободи та відповідальності масмедіа в забезпеченні цілісності й поступального розвитку соціально-комунікаційних систем. Проаналізовано форми реалізації та умотивовано синергію свободи та відповідальності ЗМІ. Виявлено особливості їх функціонування в демократичних суспільствах, заснованих на гнучкому, непримусовому регулюванні та саморегулюванні інформаційних відносин.
  Повний текст PDF - 204.84 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Данча Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Данча Л. І. Свобода та відповідальність масмедіа як чинники функціонування соціально-комунікаційних систем / Л. І. Данча // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 16-22. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_5.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського