Наукова періодика України Держава та регіони


Пономаренко Л. Г. 
Інфографіка на сайтах українських інформаційних агентств / Л. Г. Пономаренко, І. В. Рибакова, М. І. Самсика // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 119-124. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_22
Проаналізовано переваги інфографіки як сучасного візуального виду подання інформації, з'ясовано специфіку її застосування на прикладі сайтів українських інформаційних агентств "Укрінформ" та "УНІАН". З'іясовано, що на сьогодні дослідник розцінюють інфографіку і як доповнення до текстової інформації, і як повноцінний журналістський жанр. Встановлено, що інфографіка на сайті "Укрінформу" є оригінальною й характеризується високим рівнем якості; натомість на сайті "УНІАНу" зазвичай інфографіку копіюють з інших ресурсів, тому часто вона невисокої якості й не відповідає контенту.
  Повний текст PDF - 196.357 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Пономаренко Л.
 • Рибакова І.
 • Самсика М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Пономаренко Л. Г. Інфографіка на сайтах українських інформаційних агентств / Л. Г. Пономаренко, І. В. Рибакова, М. І. Самсика // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 119-124. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_22.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського