Наукова періодика України Держава та регіони


Макарчук О. Г. 
Контент-стратегія рубрики "Всячина" в першому україномовному виданні "Зоря Галицка" (1848 – 1850) / О. Г. Макарчук // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 114-118. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_21
Проаналізовано контент рубрики "Всячина" в першій західноукраїнській національній інформаційно-політичній газеті "Зоря Галицька". Зроблено висновок про те, що рубрика "Всячина", публікуючи україномовний за формою й український за змістом контент, протягом перших двох років існування газети пройшла еволюцію від розважального елемента видання до насиченої інформацією "прихованої реклами" української національної ідеї. На прикладі цієї рубрики розлянуто стратегію розвитку цього видання в наступні роки, що дало змогу за всіх недоліків стати "Зорі Галицькій" провідним органом українців Галичини та Буковини, здійснивши значний вплив на їх суспільний і культурний розвиток.
  Повний текст PDF - 263.542 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Макарчук О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Макарчук О. Г. Контент-стратегія рубрики "Всячина" в першому україномовному виданні "Зоря Галицка" (1848 – 1850) / О. Г. Макарчук // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 114-118. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_21.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського