Наукова періодика України Держава та регіони


Коваль С. В. 
Візуальний користувацький контент у регіональних медіа / С. В. Коваль // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 102-107. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_19
Охарактеризовано практику залучення візуального контенту користувачів до матеріалів місцевих друкованих та онлайн-ЗМІ. Описано основні різновиди такого контенту (фото, інфографіка, меми, фотожаби, принт-скрини) та платформи для його розміщення (соціальні мережі, фотомережі, фотохостинги, форуми, фотоблоги). Увагу акцентовано на способах верифікації візуального користувацького контенту як на необхідному складнику перевірки матеріалів, наданих аудиторією.
  Повний текст PDF - 267.952 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Коваль С.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Коваль С. В. Візуальний користувацький контент у регіональних медіа / С. В. Коваль // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 102-107. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_19.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського