Наукова періодика України Держава та регіони


Гиріна Т. С. 
Соціально-комунікаційні вектори трансформації радіомовлення в контексті мобільної журналістики / Т. С. Гиріна // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 80-85. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_15
Розглянуто платформи мобільних додатків як один із векторів розвитку радіомовлення майбутнього. Встановлено, що комунікація набуває мультиекранного характеру, а складовою системи крос-девайсу є програми, орієнтовані на надання доступу користувачів до аудіальної інформації. Увагу приділено найважливішим сегментам одержання аудіальної інформації в мобільних додатках, які розвиваються в напрямі прослуховування банку різнотипних радіостанцій у межах одного додатка, за національним підходом до відбору слухачів, а також за рахунок персоналізованих програм, що розроблені на замовлення однієї радіостанції.
  Повний текст PDF - 185.726 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гиріна Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гиріна Т. С. Соціально-комунікаційні вектори трансформації радіомовлення в контексті мобільної журналістики / Т. С. Гиріна // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 80-85. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського