Наукова періодика України Держава та регіони


Холод О. М. 
Ідентифікація процесів пізнання в моделях соціальних комунікацій / О. М. Холод // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 51-61. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_11
Мета дослідження - визначення ролі процесів пізнання (когніції) у структурі моделей соціальних комунікацій. Для цього проведено аналіз 16 моделей соціальних комунікацій (соціальної комунікації), що становить основу циклу статей "Когніція в моделі соціальних комунікацій". У першій з них описано 6 моделей соціальних комунікацій. За одержаними результатами визначено критерії створення кожної з них і здійснено пошук місця когніції як процесу в межах згаданих моделей.
  Повний текст PDF - 265.684 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Холод О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Холод О. М. Ідентифікація процесів пізнання в моделях соціальних комунікацій / О. М. Холод // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 51-61. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_11.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського