Наукова періодика України Держава та регіони


Гиріна Т. С. 
Соціальна роль радіомовлення в період військового конфлікту на сході України: сучасний стан та перспективи трансформації / Т. С. Гиріна // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2016. - № 4. - С. 45-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2016_4_9
Досліджено потенціал радіомовлення у висвітленні військового конфлікту в Україні. Визначено, що найбільш характерними для українського радіоефіру є розважальні, соціально-психологічні, культурно-мистецькі, патріотичні (ідейно-пропагандистські), історичні, інформаційно-аналітичні проекти, які демонструють, що можливості радіомовлення роблять подібні передачі ближчими до слухача не лише вдома, а й в окопі чи під час адаптації після участі в бойових діях. Констатовано недостатню увагу радіоорганізацій до тематики АТО й зроблено акцент на потенціалі радіомовлення щодо соціальної адаптації військовослужбовців, а також постраждалих унаслідок військового конфлікту на Сході України та в Криму у повоєнний період.Досліджено потенціал радіомовлення у висвітленні військового конфлікту в Україні. Визначено, що найбільш характерними для українського радіоефіру є розважальні, соціально-психологічні, культурно-мистецькі, патріотичні (ідейно-пропагандистські), історичні, інформаційно-аналітичні проекти, які демонструють, що можливості радіомовлення роблять подібні передачі ближчими до слухача не лише вдома, а й в окопі чи під час адаптації після участі в бойових діях. Констатовано недостатню увагу радіоорганізацій до тематики АТО й зроблено акцент на потенціалі радіомовлення щодо соціальної адаптації військовослужбовців, а також постраждалих унаслідок військового конфлікту на Сході України та в Криму у повоєнний період.
  Повний текст PDF - 153.306 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гиріна Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гиріна Т. С. Соціальна роль радіомовлення в період військового конфлікту на сході України: сучасний стан та перспективи трансформації / Т. С. Гиріна // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2016. - № 4. - С. 45-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2016_4_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського