Наукова періодика України Держава та регіони


Єжижанська Т. С. 
Особливості здійснення корпоративних комунікацій у реальному й віртуальному просторі / Т. С. Єжижанська // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 38-42. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_9
Розглянуто особливості комунікацій в інтернет-просторі, проаналізовано принципи, умови, технології розвитку корпоративних комунікацій в інформаційному, віртуальному світі. Увагу приділено теоріям М. Кастельса, Ж. Бодріяра, Н. Лумана, Г. Почепцова, які визначають умови існування людини й компанії в інформаційному просторі, у віртуальній реальності. Доведено, що будь-яка організація повинна використовувати всі можливі засоби для здійснення корпоративних комунікацій в Інтернет-просторі, щоб не опинитись серед аутсайдерів, на маргінальних позиціях як в інформаційному, так і у фізичному просторі.
  Повний текст PDF - 294.572 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Єжижанська Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Єжижанська Т. С. Особливості здійснення корпоративних комунікацій у реальному й віртуальному просторі / Т. С. Єжижанська // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 38-42. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського