Наукова періодика України Держава та регіони


Любовець Г. В. 
Аналіз підходів до моніторингу інформаційного простору в Україні / Г. В. Любовець, В. Г. Король // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 10-16. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_4
Розглянуто варіанти моніторингу інформаційного поля країни, порівняно переваги й недоліки застосування наявних систем і механізмів дослідження за функціональними напрямами інформаційних полів, проаналізовано можливості й особливості інфраструктурно-сервісних реалій різнонасичених комунікаційно-контентних середовищ, які виникли останнім часом. Інформаційний простір та інформаційне середовище нині є відображенням агрегативного існування людини в сучасному глобалізованому світі за умов використання (як життєвої необхідності) Web 1.0. Але це лише первинні стадії розвитку віртуально-контентних полів комунікаційно-контентного середовища сучасності, коли ще втримувалася монополія на продукування контентної реальності та обслуговування публічних реакцій. Доведено, що назріла необхідність відмови від формальних технологічних рішень моніторингових технологій і переходу до конвергентних технологічно-стратегічних рішень комплексно-комбінованого аналізу. Саме за таких умов можливий аналіз живої контентної дійсності в онлайн-режимі комунікаційно-контентних середовищ життя країн світу як ефективний напрям комунікаційно-контентної безпеки національного та міждержавного масштабу.
  Повний текст PDF - 317.288 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Любовець Г.
 • Король В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Любовець Г. В. Аналіз підходів до моніторингу інформаційного простору в Україні / Г. В. Любовець, В. Г. Король // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 10-16. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_4.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського