Наукова періодика України Держава та регіони


Бессараб А. О. 
Медіавистави від українських письменників в інформаційно-комунікаційному просторі / А. О. Бессараб // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 4-9. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_3
Розкрито досвід використання медіавистави як нового способу комунікації читача й автора. Під час підготовки видання до друку доцільно залучати до просування книги на ринок і автора. Деякі українські письменники йдуть далі від звичайного спілкування із читачами, беручи участь у медіавиставах, що відкривають для них нові можливості. Наведено приклади експериментування українських письменників. Кожен з них сам обирає шлях до популярності, когось із них не дають забути, застосовуючи новітні технології, шанувальники літератури. Зокрема, Юрію Андруховичу медіавистави надають змогу ще до виходу видання у світ створити ефект очікування його, залучаючи соціальні мережі, ЗМІ, колег, які у своїх статтях, інтерв'ю формують емоційне тло для майбутньої книги.
  Повний текст PDF - 345.733 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бессараб А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бессараб А. О. Медіавистави від українських письменників в інформаційно-комунікаційному просторі / А. О. Бессараб // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 4-9. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_3.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського