Наукова періодика України Держава та регіони


Майборода М. С. 
Європейська культурно-освітня організація як засіб побудови іміджу держави в Україні (на прикладі британської ради в Україні) / М. С. Майборода // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 113-116. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_25
Висвітлено діяльність Британської Ради в Україні - міжнародної культурно-освітньої організації Сполученого Королівства, представленої в усьому світі. Розглянуто інструменти просування Британської Ради в контексті популяризації англійської мови та культури в Україні. Визначено роль організації у формуванні міжнародного іміджу Великобританії, а також проаналізовано особливості інтеграції комунікативної діяльності установи в українських реаліях.
  Повний текст PDF - 278.684 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Майборода М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Майборода М. С. Європейська культурно-освітня організація як засіб побудови іміджу держави в Україні (на прикладі британської ради в Україні) / М. С. Майборода // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 113-116. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_25.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського