Наукова періодика України Держава та регіони


Чабаненко М. В. 
Виробництво фотоновин в інтернет-журналістиці / М. В. Чабаненко, М. І. Ботнарева // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 88-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_19
Розглянуто зміни в презентації фотознімків, що слугують ілюстраціями до новин, у зв'язку з можливостями, які надає Інтернет. На основі аналізу досвіду роботи українських і зарубіжних мережевих видань з'ясовано, що у виробництві фотоновин інтернет-журналістика, з одного боку, продовжує традиції друкованої преси, з іншого - заснувала нові підходи, деякі з яких уже стали типовими.
  Повний текст PDF - 284.599 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Чабаненко М.
 • Ботнарева М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Чабаненко М. В. Виробництво фотоновин в інтернет-журналістиці / М. В. Чабаненко, М. І. Ботнарева // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 88-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_19.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського