Наукова періодика України Держава та регіони


Сібірякова О. О. 
Інтернет у моделюванні нових типів зв’язків аудиторії та сучасних медіа / О. О. Сібірякова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 69-73. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_15
Висвітлено питання щодо моделювання комунікативних процесів, що детерміновані наявністю Інтернету та утворюють нову реальність і новий тип зв'язків аудиторії та сучасних медіа. З практичного погляду для оцінювання ефективності процесів у межах сучасної масової й соціальної комунікації рекомендовано використовувати модель збирання та обробки багатоаспектних даних і відповідей респондентів у реальному часі, що надає змогу визначати динаміку змін у масовій аудиторії та соціумі.
  Повний текст PDF - 302.334 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Сібірякова О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Сібірякова О. О. Інтернет у моделюванні нових типів зв’язків аудиторії та сучасних медіа / О. О. Сібірякова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 69-73. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського