Наукова періодика України Держава та регіони


Іванюха Т. В. 
Інтертекстуальність як жанротвірний чинник у сучасній українській есеїстиці / Т. В. Іванюха, Г. О. Полякова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 43-48. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_10
Розглянуто інтертекстуальність як важливу жанротвірну стратегію та стилетвірний чинник сучасного публіцистичного дискурсу на прикладі есе О. Ірванця та А. Ткачова. Інтертекстуальність виступає жанротвірним фактором постмодерної есеїстики поруч з асоціативно-інтерпретативною основою, суб'єктивністю та художньо-філософським осмисленням дійсності. У дослідженні проаналізовано випадки власне інтертекстуальності (цитати, алюзії та трансформації, перифрази), паратекстуальні засоби і цитатні заголовки й епіграфи, а також випадки архітекстуальності у публіцистиці авторів.
  Повний текст PDF - 328.485 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Іванюха Т.
 • Полякова Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Іванюха Т. В. Інтертекстуальність як жанротвірний чинник у сучасній українській есеїстиці / Т. В. Іванюха, Г. О. Полякова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 3. - С. 43-48. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_3_10.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського