Наукова періодика України Держава та регіони


Чернявська Л. В. 
Польовий підхід у медіакритиці / Л. В. Чернявська // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 43-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_9
Розглянуто поняття поля в соціальних комунікаціях та можливості використання польового підходу для аналізу медіадискурсу. Поняття соціального поля, сформоване в контексті соціології (К. Левін, П. Бурдьє), виявляє перспективи застосування в соціальних комунікаціях. Польовий підхід надає змогу здійснювати розгляд балансу впливів різних типів полів у полі медіа, допомагає прогнозувати можливі впливи медіа залежно від зацікавленості в них економічного та соціального полів, а також взаємовпливів із культурним полем.
  Повний текст PDF - 275.881 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Чернявська Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Чернявська Л. В. Польовий підхід у медіакритиці / Л. В. Чернявська // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 43-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського