Наукова періодика України Держава та регіони


Покляцька К. А. 
Концептуальна модель міжкультурної комунікації в літературно-художніх виданнях / К. А. Покляцька // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 22-27. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_6
Досліджено теоретико-методологічні засади міжкультурної комунікації, проаналізовано підходи щодо розробки елементів її моделі та побудовано власну концептуальну модель міжкультурної комунікації в літературно-художніх виданнях, яка надає змогу з'ясувати, як на основі їх публікацій простежується міжкультурна взаємодія. Модель базується на системі соціальних комунікацій, до якої входить система міжкультурної комунікації, що як медіа-суб'єктів включає літературно-художні видання, які є особливим простором комунікації про літературу, культуру, систему людських цінностей.
  Повний текст PDF - 358.939 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Покляцька К.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Покляцька К. А. Концептуальна модель міжкультурної комунікації в літературно-художніх виданнях / К. А. Покляцька // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 22-27. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського