Наукова періодика України Держава та регіони


Обласова О. І. 
Антична риторика як протоформа / О. І. Обласова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 144-150. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_29
На прикладі творчої спадщини найвідоміших античних риторів: школи софістів, Сократа, Платона, Аристотеля, Цицерона і розглянуто ранні форми й методи сфери зв'язків з громадськістю, впливу на людей, їх переконання у правильності висунутих думок. Паблік рилейшнз увібрав у себе різноманітні техніки й технології впливу, засоби, які доводили свою ефективність протягом багатьох століть, і ці принципи певною мірою застосовують і в сучасній практиці PR.
  Повний текст PDF - 368.23 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Обласова О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Обласова О. І. Антична риторика як протоформа / О. І. Обласова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 144-150. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_29.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського