Наукова періодика України Держава та регіони


Усманова О. В. 
Редакторська та видавнича діяльність М. Драгоманова в еміграції (від альманаху до журналу "Громада”) / О. В. Усманова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 140-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_28
Розглянуто розвиток української преси за кордоном у XIX ст., зокрема видавничу та редакторську діяльність М. Драгоманова. Розкрито політичну ситуацію, яка вплинула на його від'їзд з України. Проаналізовано історію функціонування незалежного безцензурного альманаху "Громада" і перетворення його на журнал. Простежено роль М. Драгоманова в історії української журналістики XIX ст.
  Повний текст PDF - 286.994 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Усманова О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Усманова О. В. Редакторська та видавнича діяльність М. Драгоманова в еміграції (від альманаху до журналу "Громада”) / О. В. Усманова // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 140-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_28.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського