Наукова періодика України Держава та регіони


Тяпкіна Н. І. 
Читабельність журналістських текстів / Н. І. Тяпкіна // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 121-124. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_24
Висвітлено проблему читабельності журналістських текстів, яку автор пов'язує не лише з формальними параметрами тексту (довжиною слів, словосполучень, речень, семантичним навантаженням), а й з реалізацією категорії інформативності. Поняття читабельності журналістських текстів визначено як передумова розуміння (а не саме розуміння) та передбачено доступністю, новизною, цінністю та актуальністю текстів. Читабельність тексту пов'язана також з питаннями інформаційної потреби та інформаційного інтересу.
  Повний текст PDF - 286.34 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Тяпкіна Н.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Тяпкіна Н. І. Читабельність журналістських текстів / Н. І. Тяпкіна // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 121-124. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_24.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського