Наукова періодика України Держава та регіони


Гресько О. В. 
Роль і місце громадянської журналістики у процесі творення новин / О. В. Гресько // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 76-80. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_15
Розглянуто громадянську журналістику як феномен у системі соціальних комунікацій XXI cт. Охарактеризовано переваги й недоліки цього явища з погляду перспектив професійної журналістики. Переосмислення ролі та місця громадянської журналістики відбувається внаслідок трансформації моделі новин, в основі якої споживач інформації поступово стає її виробником. Концепцію збору та поширення новин розроблено з урахуванням основних функцій громадянської журналістики в Україні та світі.
  Повний текст PDF - 300.053 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гресько О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гресько О. В. Роль і місце громадянської журналістики у процесі творення новин / О. В. Гресько // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 76-80. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського