Наукова періодика України Держава та регіони


Щербаков Р. М. 
Теоретико-методологічні основи дослідження сфери громадського харчування як соціокомунікативної системи / Р. М. Щербаков // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 47-53. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_10
Розглянуто сферу громадського харчування (СГХ) як комунікативну систему у соціальному просторі. Охарактеризовано суть і значення іміджу СГХ як об'єкта наукових досліджень. Проаналізовано чинники, що визначають рівень і динаміку розвитку СГХ. Надано характеристику особливостям комунікативної діяльності як продукту соціально-економічного розвитку сучасного суспільства. Відзначено, що розвиток СГХ необхідно розглядати в контексті перспективи розвитку суспільства, підвищення інтенсивності та складності комунікативних зв'язків, яке нині характеризується новими зовнішніми і внутрішніми викликами.
  Повний текст PDF - 318.826 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Щербаков Р.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Щербаков Р. М. Теоретико-методологічні основи дослідження сфери громадського харчування як соціокомунікативної системи / Р. М. Щербаков // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2015. - № 2. - С. 47-53. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2015_2_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського