Наукова періодика України Держава та регіони


Ядранський Д. М. 
Сучасний медіа-простір як симулякр інформаційного середовища / Д. М. Ядранський // Держава та регіони. Соціальні комунікації. - 2013. - № 2. - С. 117-121. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2013_2_25
Проведено теоретичний аналіз праць авторів-постмодерністів стосовно медіа-простору та інформації в суспільстві постмодерну. Встановлено відмінності, що виникли під час суспільних трансформацій протягом останніх років та зазначено, яким саме чином відповідні зміни позначились на сучасному суспільстві в цілому та медіа-просторі зазначеного суспільства, зокрема. Запропоновано авторське бачення характеристик сучасного медіа-простору й окреслено змістовні суперечки, що в ньому відбуваються.
  Повний текст PDF - 289.133 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ядранський Д.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ядранський Д. М. Сучасний медіа-простір як симулякр інформаційного середовища / Д. М. Ядранський // Держава та регіони. Соціальні комунікації. - 2013. - № 2. - С. 117-121. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2013_2_25.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського