Наукова періодика України Держава та регіони


Градецький А. В. 
Освіта як засіб виправлення засуджених / А. В. Градецький // Держава та регіони. Серія : Право. - 2015. - № 1. - С. 51-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2015_1_12
Розглянуто процес здобуття вищої освіти засудженими як чинник їх успішної ресоціалізації та виправлення. Розкрито специфіку здобуття вищої освіти у пенітенціарних установах, що зумовлено обмеженнями та вимогами режиму виконання покарань. Враховуючи зазначені умови, особливої актуальності набувають розробка сучасних освітніх технологій і впровадження дистанційної форми навчання для засуджених до позбавлення волі. Наголошено, що освіта як педагогічний процес, який має високу виховну спрямованість, сприяє гуманізації кримінально-виконавчої системи.
  Повний текст PDF - 278.405 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Градецький А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Градецький А. В. Освіта як засіб виправлення засуджених / А. В. Градецький // Держава та регіони. Серія : Право. - 2015. - № 1. - С. 51-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2015_1_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Градецький Андрій Вікторович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського