Наукова періодика України Держава та регіони


Соболь Є. Ю. 
Категорії адміністративно-правової моделі діяльності публічної адміністрації щодо реалізації й захисту прав та свобод інвалідів / Є. Ю. Соболь // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 37-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_9
Проаналізовано категорії адміністративно-правової моделі діяльності публічної адміністрації щодо реалізації та захисту прав і свобод інвалідів. Досліджено наукові погляди на адміністративно-правову регламентацію понять "інвалід", "особа з обмеженими вадами розвитку", "особа з інвалідністю", "особа з функціональними обмеженнями". Проаналізовано правове закріплення прав і свобод інвалідів у вітчизняному та міжнародному законодавстві. Визначено форми захисту прав і свобод інвалідів. Проаналізовано діяльність публічної адміністрації в реалізації та захисті прав інвалідів, визначено шляхи її вдосконалення.
  Повний текст PDF - 276.982 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Соболь Є.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Соболь Є. Ю. Категорії адміністративно-правової моделі діяльності публічної адміністрації щодо реалізації й захисту прав та свобод інвалідів / Є. Ю. Соболь // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 37-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Соболь Євген Юрійович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського