Наукова періодика України Держава та регіони


Телійчук В. Г. 
Боротьба з бандитизмом та розбійними нападами в Україні в післявоєнні (1946–1953) роки / В. Г. Телійчук // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 18-23. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_6
Розглянуто питання боротьби з бандитизмом та розбійними нападами в післявоєнний період. Здійснено історичний аналіз діяльності правоохоронних органів із цими злочинними проявами. Проаналізовано законодавчі кримінально-правові та підвідомчі нормативні акти, що забезпечували захист від цих злочинних проявів. Визначено найпоширеніші форми протидії бандформуванням органами міліції. Узагальнено історичний досвід діяльності оперативних підрозділів правоохоронних органів, зокрема міліції України, в післявоєнний період, визначено характер і особливості організації боротьби із цими злочинами за умов післявоєнного часу.
  Повний текст PDF - 295.726 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Телійчук В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Телійчук В. Г. Боротьба з бандитизмом та розбійними нападами в Україні в післявоєнні (1946–1953) роки / В. Г. Телійчук // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 18-23. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського