Наукова періодика України Держава та регіони


Степанов П. Л. 
Процесуальний порядок досудового провадження звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям / П. Л. Степанов // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 128-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_26
Висвітлено питання підвищення ефективності процесуального порядку досудового провадження звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям, зокрема проаналізовано норми чинного законодавства, що регулюють порядок направлення провадження до суду для розв'язання питання про звільнення за цією підставою. На основі проведеного дослідження висловлено пропозиції щодо вдосконалення законодавства, що регулює порядок досудової підготовки провадження, в якому вбачається можливість такого звільнення.
  Повний текст PDF - 282.621 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Степанов П.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Степанов П. Л. Процесуальний порядок досудового провадження звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям / П. Л. Степанов // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 128-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Степанов Павло Леонідович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського