Наукова періодика України Держава та регіони


Фомічов К. С. 
Основні зміни в законодавстві щодо доказування і протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств / К. С. Фомічов // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 111-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_23
Розглянуто основні зміни в законодавстві України щодо боротьби з протиправним поглинанням та захопленням підприємств. Проаналізовано ухвалений наприкінці 2013 р. Верховною Радою України урядовий закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, досліджено вплив цих змін і впровадження нового Кримінального процесуального кодексу на процес доказування незаконного заволодіння суб'єктами господарювання; наведено класичне визначення поняття рейдерства. На основі аналізу зарубіжного досвіду досліджено практику запобігання рейдерським захопленням, визначено роль і значення держави в її запровадженні та діяльніть держави щодо запобігання протиправним посяганням на субієктів господарювання, які супроводжуються корупцією та насильством, а також перспективні напрями формування державних механізмів протидії рейдерству.
  Повний текст PDF - 300.514 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Фомічов К.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Фомічов К. С. Основні зміни в законодавстві щодо доказування і протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств / К. С. Фомічов // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 111-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_23.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Фомічов Костянтин Сергійович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського