Наукова періодика України Держава та регіони


Макаров В. О. 
Проблеми дослідження санкцій за злочини проти моральності в українському кримінальному праві / В. О. Макаров // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 101-104. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_21
Висвітлено проблеми стану досліджень санкцій за злочини проти моральності. Зазначено, що санкції за злочини проти моральності як похідний предмет дослідження методологічно пов'язаний із рівнем досліджень фундаментальної проблеми санкцій у кримінальному праві. Зауважено, що пошук оптимальної теорії санкції та її використання в дослідженні санкцій за злочини проти моральності виявляє методологічний стан вивчення проблеми. Проаналізовано рівень дослідження проблеми санкцій за злочини проти моральності, пов'язаний з розвитком питань принципів, засад побудови санкцій, їх форми та змісту, класифікації санкцій, проблеми практичного застосування санкцій.
  Повний текст PDF - 265.785 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Макаров В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Макаров В. О. Проблеми дослідження санкцій за злочини проти моральності в українському кримінальному праві / В. О. Макаров // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 101-104. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_21.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Макаров Віталій Олександрович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського