Наукова періодика України Держава та регіони


Гамбург І. А. 
Сучасний стан і перспективи розвитку законодавства України про технічне регулювання у сфері господарювання / І. А. Гамбург // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 71-76. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_16
Проаналізовано сучасний стан законодавства України про технічне регулювання у сфері господарювання. Розглянуто конкретні приклади неузгодженості між нормами під час розв'язання однопорядкових питань у нормативно-правових актах, прогалин у правовому регулюванні відповідних відносин. Наведено конкретні пропозиції щодо вдосконалення та формування інституту законодавства про технічне регулювання у сфері господарювання.
  Повний текст PDF - 291.08 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гамбург І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гамбург І. А. Сучасний стан і перспективи розвитку законодавства України про технічне регулювання у сфері господарювання / І. А. Гамбург // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 71-76. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Гамбург Інна Аркадіївна (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського