Наукова періодика України Держава та регіони


Коваль О. О. 
До питання вдосконалення нормативно-правової бази щодо порядку справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в Україні / О. О. Коваль // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 50-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_12
Досліджено сучасний порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в Україні. Проаналізовано зарубіжний досвід справляння податку на нерухоме майно. Доведено необхідність зміни підходів до оподаткування нерухомого майна в Україні шляхом внесення поправок до Податкового кодексу України в частині зміни окремих елементів податку: об'єкта оподаткування; податкових пільг; порядку обчислення податку.
  Повний текст PDF - 290.986 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Коваль О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Коваль О. О. До питання вдосконалення нормативно-правової бази щодо порядку справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в Україні / О. О. Коваль // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2014. - № 1. - С. 50-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2014_1_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Коваль Ольга Олексіївна (національна безпека)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського