Наукова періодика України Держава та регіони


Кравченко С. С. 
Інтерпретація і застосування закону відповідно до теорії правового реалізму / С. С. Кравченко // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 26-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_7
Проаналізовано розуміння поняття "закон" у концепціях правового реалізму, проблемні питання інтерпретації та застосування закону. Зроблено висновки, що у правовому реалізмі закон визнається великим антропологічним документом, вивчення, інтерпретація і застосування якого надають змогу виявити, які суспільні ідеали мали достатнє значення, щоб втілитися у законодавчу норму. Оцінено зміни у домінуючих ідеалах суспільства.
  Повний текст PDF - 276.224 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кравченко С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кравченко С. С. Інтерпретація і застосування закону відповідно до теорії правового реалізму / С. С. Кравченко // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 26-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кравченко Сергій Сергійович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського