Наукова періодика України Держава та регіони


Юсупов В. А. 
Актуальні проблеми та перспективи реформування правоохоронних органів у світлі нового КПК / В. А. Юсупов // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 234-237. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_50
Розглянуто актуальність проблем, пов'язаних із реформуванням правоохоронних органів у світлі нового Кримінального процесуального кодексу України, з'ясовано позитивні риси і недоліки оновлення системи кримінального судочинства за новим Кодексом. Визначено статус і повноваження слідчого судді, розкрито роль прокуратури у зв'язку з прийняттям нового Кодексу, досліджено проблеми, пов'язані з упровадженням Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проаналізовано стан і перспективи суду присяжних в Україні. Увагу приділено визначенню перспективних напрямів реформування системи правоохоронних органів в Україні.
  Повний текст PDF - 289.679 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Юсупов В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Юсупов В. А. Актуальні проблеми та перспективи реформування правоохоронних органів у світлі нового КПК / В. А. Юсупов // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 234-237. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_50.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Юсупов Валерій Андрійович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського