Наукова періодика України Держава та регіони


Семенюк І. С. 
Адміністративна відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування в контексті адміністративно-правової реформи / І. С. Семенюк // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 184-188. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_40
Розглянуто актуальні питання адміністративної відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування в контексті проведення адміністративно-правової реформи в Україні. Розглянуто питання щодо зміни підходів до відносин посадових осіб органів місцевого самоврядування з населенням, зокрема, до питання про адміністративну відповідальність за невиконання обов'язків, покладених на них суспільством. Підкреслено актуальність цього виду відповідальності на сучасному етапі розвитку держави та необхідність її вдосконалення, пошуку новітніх підходів для підвищення ефективності застосування адміністративної відповідальності до посадових осіб органів місцевого самоврядування.
  Повний текст PDF - 295.957 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Семенюк І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Семенюк І. С. Адміністративна відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування в контексті адміністративно-правової реформи / І. С. Семенюк // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 184-188. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_40.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Семенюк Ірина Сергіївна (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського