Наукова періодика України Держава та регіони


Рябчинська О. П. 
До питання про роль правової свідомості для ефективності загальнопревентивної мети покарання / О. П. Рябчинська // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 177-180. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_38
Проаналізовано наукові підходи (позиції) з ряду суттєвих питань, що виникають у разі оцінювання загально-превентивного потенціалу покарань в Україні та під час наукової розробки напрямів підвищення його ефективності з урахуванням соціальних факторів. Окреслено перспективні для подальших досліджень у цьому напрямі орієнтири, що базуються на врахуванні сучасного стану розвитку правової думки, правової свідомості та культури й кримінально-правової політики держави.
  Повний текст PDF - 289.295 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Рябчинська О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Рябчинська О. П. До питання про роль правової свідомості для ефективності загальнопревентивної мети покарання / О. П. Рябчинська // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 177-180. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_38.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Рябчинська Олена Павлівна (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського