Наукова періодика України Держава та регіони


Шурупова К. В. 
Правове регулювання порядку доступу до інформації / К. В. Шурупова // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 55-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_13
Розглянуто актуальність проблем, пов'язаних із визначенням правового регулювання порядку доступу до інформації в Україні, досліджено способи забезпечення доступу до інформації, виявлено особливості доступу до інформації через офіційні ресурси органів державної влади і місцевого самоврядування в мережі Інтернет. Проаналізовано положення ЗУ "Про доступ до публічної інформаціїі. Увагу приділено розробці перспективних напрямів доступу до публічної інформації з урахуванням інформаційного розвитку суспільства.
  Повний текст PDF - 289.982 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Шурупова К.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Шурупова К. В. Правове регулювання порядку доступу до інформації / К. В. Шурупова // Держава та регіони. Сер. : Право. - 2013. - № 1. - С. 55-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drp_2013_1_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Шурупова Катерина Володимирівна (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського