Наукова періодика України Держава та регіони


Брутман А. Б. 
Технології роботи з медіатекстом у контексті формування вторинної мовної особистості в процесі викладання іноземної мови професійного спілкування / А. Б. Брутман // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 30-35. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_8
Проаналізовано генезу медіаосвіти на пострадянському та світовому науковому просторі та проблему формування вторинної мовної особистості в контексті викладання іноземної мови. Наведено технології імплементації іншомовного медіатексту в процес викладання іноземної мови.
  Повний текст PDF - 304.29 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Брутман А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Брутман А. Б. Технології роботи з медіатекстом у контексті формування вторинної мовної особистості в процесі викладання іноземної мови професійного спілкування / А. Б. Брутман // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 30-35. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського