Наукова періодика України Держава та регіони


Лазаренко Д. М.  
Зсув оповідного фокусу як стратегія переосмислення гамлетівського сюжету в романі Лізи Фідлер "Побачення з Гамлетом: історія Офелії” / Д. М. Лазаренко, О. Г. Дощенко // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 21-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_6
Розглянуто специфіку кореляції системи сюжетно-образних координат трагедії В. Шекспіра "Гамлет" з літературною проекцією цього класичного тексту в романі Л. Фідлер "Побачення з Гамлетом: історія Офелії". Акцент зроблено на аналізі ключової стратегії інтерпретації та трансформації традиційного матеріалу (зсув оповідного фокуса), яка структурує творче переосмислення великої трагедії сучасною американською письменницею з орієнтацією на суттєве осучаснення претексту й адаптацію, розраховану на молодого читача.
  Повний текст PDF - 289.394 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лазаренко Д.
 • Дощенко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лазаренко Д. М.  Зсув оповідного фокусу як стратегія переосмислення гамлетівського сюжету в романі Лізи Фідлер "Побачення з Гамлетом: історія Офелії” / Д. М. Лазаренко, О. Г. Дощенко // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 21-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_6.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського