Наукова періодика України Держава та регіони


Храброва Г. М. 
Художні стратегії формування іміджу королеви Єлизавети в літературі англійського ренесансу / Г. М. Храброва, Ю. І. Черняк // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 8-15. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_4
Висвітлено художні репрезентації постаті Єлизавети Тюдор у поетичних, драматичних і публіцистичних творах англійського Ренесансу. Акцентовано на тому, що література в цілому, яка входить до кола магістральних чинників формування соціальних стереотипів, та прийом метафоризації зокрема, характерний для творчості авторів-єлизаветинців, є основними стимуляторами становлення ідеалізованого реноме англійської монархині.
  Повний текст PDF - 330.862 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Храброва Г.
 • Черняк Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Храброва Г. М. Художні стратегії формування іміджу королеви Єлизавети в літературі англійського ренесансу / Г. М. Храброва, Ю. І. Черняк // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 8-15. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_4.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського