Наукова періодика України Держава та регіони


Суханова К. Ю. 
Соціолект Кокні та проблема його перекладу / К. Ю. Суханова // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 68-71. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_15
Вивчено способи досягнення адекватності під час перекладу соціолекту кокні українською мовою. Розглянуто перекладацькі труднощі у разі відтворення соціолектного мовлення представників робітничого класу. Простежено особливості перекладу фонетичних, граматичних і лексичних відхилень від літературної мови, притаманних кокні, та прийоми, за допомогою яких може бути показаний його колорит. Наведено погляди мовознавців у контексті цього проблемного питання.
  Повний текст PDF - 277.448 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Суханова К.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Суханова К. Ю. Соціолект Кокні та проблема його перекладу / К. Ю. Суханова // Держава та регіони. Серія : Гуманітарні науки. - 2015. - № 1. - С. 68-71. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drgn_2015_1_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського