Наукова періодика України Держава та регіони


Ткач О. Л. 
Забезпечення ефективності проведення державного аудиту (на прикладі підприємств водного господарства) / О. Л. Ткач // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 189-195. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_4_35
Дослідження полягає у розробленні системи забезпечення ефективності державного аудиту в межах норм ЄС з урахуванням вітчизняних особливостей. Узагальнюючи властивості ефективного контролю, наявні в літературі, та застосовуючи їх до державного аудиту, авторами сформовано 3 основні напрями забезпечення ефективного аудиту з урахуванням вимог ЄС: аудит використання бюджетних коштів відповідно до державної стратегії; контроль на основі щорічних оглядів витрат; проведення оцінки ефективності витрат програми й пошук можливості для їх оптимізації в межах окремої галузі. У роботі пояснено ці напрями та на їх основі визначено ефективність проведення державного аудиту на підприємствах водного господарства Одеської, Миколаївської та Херсонської областей України. У висновках, окрім іншого, запропоновано Рахунковій палаті запровадити процедуру моніторингу виконання наданих нею рекомендацій, що передбачає збір, аналіз і публікацію даних про виконання рекомендацій.
  Повний текст PDF - 273.574 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ткач О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ткач О. Л. Забезпечення ефективності проведення державного аудиту (на прикладі підприємств водного господарства) / О. Л. Ткач // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 4. - С. 189-195. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_4_35.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ткач Олександр Леонідович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського