Наукова періодика України Держава та регіони


Краус Н. М. 
Цифрові компетенції у сфері вищої освіти: задум, реалізація, результат / Н. М. Краус, К. М. Краус, Л. М. Болдирєва // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 1. - С. 4-9. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_1_3
Обгрунтовано суть цифровізації освіти як такої, що базується на використанні в освітньому процесі цифрових комп'ютерних технологій. Зміст цифрової компетентності обгрунтовано з урахуванням того, що вона включає критичне та відповідальне використання цифрових технологій і взаємодію з ними в ході навчання, роботи і життя у соціумі. Розглянуто завдання, що ставляться перед владою всіх рівнів економічної агрегації й потребують розв'язання для прискореної цифровізації освіти. Охарактеризовані цифрові технології висувають на перший план питання про формування цифрових компетенцій, необхідних для системної модернізації інституту освіти. Запропоновано модель формування й управління цифровою освітою в Україні, визначено зміст цифрових компетенцій, новітніх спеціальностей та цифрових професій.
  Повний текст PDF - 325.223 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Краус Н.
 • Краус К.
 • Болдирєва Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Краус Н. М. Цифрові компетенції у сфері вищої освіти: задум, реалізація, результат / Н. М. Краус, К. М. Краус, Л. М. Болдирєва // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2019. - № 1. - С. 4-9. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2019_1_3.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Краус Наталія Миколаївна (економічні науки)
 • Краус Катерина Миколаївна (економічні науки)
 • Болдирєва Людмила Миколаївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського