Наукова періодика України Держава та регіони


Хринюк О. С. 
Прибуток підприємств та економічні методи управління процесом його формування / О. С. Хринюк, Є. О. Сябер // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 139-144. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_4_20
Досліджено теоретичні аспекти поняття "прибуток", основні наукові підходи до визначення цієї категорії, її кількісну та якісну сторони. Показано роль та значущість прибутку для підприємств за умов ринкової економіки України. Розглянуто процес формування прибутку підприємства та його структурні елементи. Визначено механізм управління цим процесом. Подано економічні методи управління процесом формування прибутку.
  Повний текст PDF - 382.599 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Хринюк О.
 • Сябер Є.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Хринюк О. С. Прибуток підприємств та економічні методи управління процесом його формування / О. С. Хринюк, Є. О. Сябер // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 139-144. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_4_20.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського