Наукова періодика України Держава та регіони


Гончаренко Н. В. 
Кластеризація як інструмент підвищення конкурентоспроможності органічного рослинництва в умовах міжнародної конкуренції / Н. В. Гончаренко // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 106-112. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_4_15
За умов активного розвитку міжнародних ринків органічної продукції перспективним напрямом нарощування експортного потенціалу вітчизняного аграрного сектора є стимулювання розвитку органічного рослинництва. Обгрунтовано актуальність кластеризації як інструменту підвищення конкурентоспроможності великотоварних і дрібних виробників органічної продукції рослинництва за умов міжнародної конкуренції. Розкрито тенденції розвитку міжнародного економічного середовища, що впливають на реалізацію експортного потенціалу органічного рослинництва в Україні. Визначено переваги кластерної форми об'єднання для підвищення конкурентоспроможності виробників органічної продукції рослинництва за умов міжнародної конкуренції.
  Повний текст PDF - 333.026 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гончаренко Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гончаренко Н. В. Кластеризація як інструмент підвищення конкурентоспроможності органічного рослинництва в умовах міжнародної конкуренції / Н. В. Гончаренко // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 106-112. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_4_15.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Гончаренко Наталія Володимирівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського