Наукова періодика України Держава та регіони


Трохимець О. І. 
Практика стратегічного планування в системі управління розвитком туризму в Україні / О. І. Трохимець, Т. В. Шелеметьєва // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 70-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_4_11
Досліджено практику стратегічного планування розвитку туризму в Україні. Зазначено, що підсумком стратегічного планування і головним інструментом стратегічного управління в туризмі є документи стратегічного характеру: концепції, плани, програми. Наголошено, що сьогодні для вітчизняної практики стратегічного планування характерне розроблення загальнодержавних стратегій та регіональних стратегій розвитку.
  Повний текст PDF - 468.509 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Трохимець О.
 • Шелеметьєва Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Трохимець О. І. Практика стратегічного планування в системі управління розвитком туризму в Україні / О. І. Трохимець, Т. В. Шелеметьєва // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 70-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_4_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Трохимець Олена Іванівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського