Наукова періодика України Держава та регіони


Герасимчук З. В. 
Типологія проблемних регіонів в умовах інформаційної економіки / З. В. Герасимчук, І. В. Свида // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 3. - С. 142-149. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_3_23
Актуалізовано проблематику типології проблемних регіонів за сучасних умов. Обгрунтовано необхідність визначення проблемності регіонів та здійснення їх типології на засадах стійкого розвитку. Акцентовано увагу на тому, що підходи до проведення типології проблемних регіонів є застарілими. Аргументовано, що сучасна типологія проблемних регіонів має враховувати результати функціонування не тільки первинного та вторинного секторів економіки, але й сфери послуг та інформаційних технологій.
  Повний текст PDF - 246.396 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Герасимчук З.
 • Свида І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Герасимчук З. В. Типологія проблемних регіонів в умовах інформаційної економіки / З. В. Герасимчук, І. В. Свида // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2018. - № 3. - С. 142-149. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2018_3_23.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Герасимчук Зоряна Вікторівна (економічні науки)
 • Свида Іванна Василівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського