Наукова періодика України Держава та регіони


Зибарева О. В. 
Аналітичні можливості звітності підприємств в управлінні їх конкурентоспроможністю на основі екологічних показників / О. В. Зибарева, Л. С. Гангал // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2016. - № 2. - С. 3-10. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2016_2_3
Проаналізовано інформативність фінансової та статистичної звітності сільськогосподарських підприємств щодо розкриття інформації про рівень їх конкурентних позицій за широким спектром показників. Визначено основні недоліки чинних форм звітності та розроблено рекомендації до впровадження форми управлінської звітності, що розкривають інформацію про еколого-економічну ефективність діяльності підприємства, вдосконалено статистичну звітність та обгрунтовано модель формування звітності в інтегрованих сільськогосподарських структурах, що надасть змогу значно покращити аналітичні можливості цих джерел інформації в управлінні конкурентними позиціями суб'єктів агробізнесу.
  Повний текст PDF - 426.549 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Зибарева О.
 • Гангал Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Зибарева О. В. Аналітичні можливості звітності підприємств в управлінні їх конкурентоспроможністю на основі екологічних показників / О. В. Зибарева, Л. С. Гангал // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2016. - № 2. - С. 3-10. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2016_2_3.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Зибарева Оксана Василівна (економічні науки)
 • Гангал Людмила Сергіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського