Наукова періодика України Держава та регіони


Сиваченко О. В. 
Побудова семантичного ядра як основа маркетингових комунікацій підприємства машинобудування в Інтернеті / О. В. Сиваченко // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2015. - № 6. - С. 63-66. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2015_6_16
Досліджено поняття семантичного ядра (СЯ) для пошукової системи, проаналізовано його визначення в сучасній науці. Розглянуто дослідження використання СЯ в сучасній українській і західній науці. Визначено причини некоректної роботи контекстної реклами. Розроблено підходи до створення СЯ. Запропоновано класифікацію ключових слів і логіку підходу до їх вибору залежно від призначення. Підкреслено значимість змісту цільової сторінки та результатів тестування ядра на цільових відвідувачах.Досліджено поняття семантичного ядра для пошукової системи, проаналізовано його визначення у сучасній науці. Розглянуто дослідження використання семантичного ядра в сучасних вітчизняній і західній науках, його значення в маркетингових комунікаціях підприємства машинобудування. Розроблено підходи до побудови семантичного ядра. Запропоновано класифікацію ключових слів та логіку їх вибору залежно від призначення на прикладі рекламної кампанії для підприємства машинобудування. Підкреслено значимість змісту цільової сторінки й результатів тестування ядра на цільових відвідувачах. Визначено причини некоректної роботи контекстної реклами.
  Повний текст PDF - 255.023 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сиваченко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сиваченко О. В. Побудова семантичного ядра як основа маркетингових комунікацій підприємства машинобудування в Інтернеті / О. В. Сиваченко // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2015. - № 6. - С. 63-66. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2015_6_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сиваченко Олександр Вікторович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського