Наукова періодика України Держава та регіони


Паустовська Т. І. 
Сучасні соціально-економічні основи формування людського капіталу / Т. І. Паустовська // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2014. - № 4. - С. 40-45. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2014_4_8
Проаналізовано вплив людського капіталу на подальший розвиток сьогоднішнього й завтрашнього суспільства та важливість його розвитку в сучасному світі та в Україні. Визначено шляхи різних економічних шкіл і напрямів у різні часові періоди в розгляді людського капіталу як соціального, так і економічного чинника. Сформовано основні моделі економічного зростання як сьогоднішнього, так і майбутнього суспільства, де основною опорою виступає саме людський капітал. Розроблено тезу, що паралельно людському капіталу необхідно розвивати людську особистість і вдосконалювати її якісні риси. Встановлено мотивацію матеріального й морального стимулювання людини до задоволення її потреб. Обгрунтовано причини професійної підготовки й конкурентоспроможність робочої сили.
  Повний текст PDF - 307.802 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Паустовська Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Паустовська Т. І. Сучасні соціально-економічні основи формування людського капіталу / Т. І. Паустовська // Держава та регіони. Серія : Економіка та підприємництво. - 2014. - № 4. - С. 40-45. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2014_4_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського