Наукова періодика України Держава та регіони


Давидкова Н. М. 
Аналіз особливостей трудової діяльності в банківській сфері / Н. М. Давидкова // Держава та регіони. Сер. : Економіка та підприємництво. - 2013. - № 3. - С. 157-160. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2013_3_31
Розглянуто роль банківської системи в розвитку економіки країни, її вплив на стан національної економіки в цілому. Висвітлено тему перспектив розвитку банківських установ і стійкості на ринку фінансових послуг внаслідок світової фінансової кризи. Показано, що результативна робота банку з клієнтами за умов високої конкуренції безпосередньо залежить від кваліфікації та особистих якостей персоналу. Увагу приділено питанню ефективного використання трудового потенціалу комерційного банку як одного з найважливіших банківських ресурсів. Виділено основні риси та специфічні особливості роботи в банківській сфері. З'ясовано переваги та недоліки трудової діяльності в банку, а також визначено, що людський ресурс містить у собі не тільки величезний потенціал розвитку банку, але і є джерелом ризиків для фінансової установи.
  Повний текст PDF - 296.794 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Давидкова Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Давидкова Н. М. Аналіз особливостей трудової діяльності в банківській сфері / Н. М. Давидкова // Держава та регіони. Сер. : Економіка та підприємництво. - 2013. - № 3. - С. 157-160. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2013_3_31.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Давидкова Наталія Миколаївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського